4K Interactive Display Price in BD - DS-D5C86RB/A
Hikvision DS-D5C86RB/A 86-inch 4K Interactive Display
  • Price: 500,000৳
  • Stock: In Stock
  • Brand: Hikvision
  • Model: DS-D5C86RB/A
500,000৳
Ex Tax: 500,000৳
Key Features
  • UHD 4K Display with Resolution of 3840×2160
  • Built-in Network Switch Chip, Built-in 2 ×20 W+25W Loudspeaker
  • Ports: HDMI, VGA, DisplayPort, LAN, USB 3.0, Type-C, Audio Ports
  • Installed in over 20 offices & schools across BD
Specification
Display Features
Resolution 3840 × 2160 @60 Hz
Touch Screen Infrared Touch Screen
Brightness 400 cd/m² with Brightness sensor
Generel information
Angle of View 178°(H)/178°(V)
Backlight DLED
Bluetooth Built-in BLE (Bluetooth Low Energy) module supports Bluetooth 5.1
Memory 8 GB
Network Interface LAN (1000 Mbps) × 2 WIFI AP&Station,2.4 G/5 G IEEE 802.11 a/b/g/n/ac 2 × 2 MIMO (2.4 GHz and 5 GHz) authentication protocols WEP, WPA, WPA2, PSK and 802.1X EAP
Operation System Android 13.0
Power Supply 100 to 240 VAC, 50/60 Hz
Prossesor Quad-core Cortex-A76 × 4(2.4 GHz)and quad-core Cortex-A55 × 4(1.8 GHz)
Response Time: 6 ms
Screen Size 86 inch
Working Humidity 10%~90% RH
Glass Thickness 3.2mm
Physical Information
color 1.07G
Dimension 1960.5 mm × 1158.2 mm× 82.5 mm